بفرما غذا

با توجه به دعوت جناب اماسیس به مسابقه بفرمایید غذا اینم غذا های من:

پیش غذا سالاد فصل:

طرز تهیه شو همه بلدن

مواد تشکیل دهنده ش هم کاهو پیچ،گوجه فرنگی،خیار،هویج و کلم بروکلی

برندارین یه عالمه سس مایونز بریزین روش هامنتظریه ترکیب از روغن زیتون،آبلیمو و چاشنی سالاد درست کنین عالی میشه.(با تشکر از مامان ستی)

غذای اصلی

مرغ شکم پر

مواد تشکیل دهنده:مرغ درسته،گوجه فرنگی،فلفل دلمه ای،چاشنی و ادویه،عصاره ی پیاز ،روغن زیتون،زعفرون

اول کامل مرغ رو تمیز کنین و شکمش رو خالی کنین و بشورینش.

بعد با آبلیمو،روغن زیتون ،عصاره پیاز و ادویه ی مخصوص (ادویه مخصوص که از آبادان میخریننیشخند)ماساژش میدین و میذارین یه ساعت بمونه تا مزه دار بشه.بعد تو شکمش رو با گوجه و پیاز و فلفل دلمه ای پر میکنین.پاهاشو محکم با یه نخ میبندین و دورش رو یه آلمینیوم میکشین.بعد تشریف میبره توی فر تا بپزه.

در نهایت میشه این:

دسر هم قرار بود کیک بپزم که با توجه به مشغله فراوون قبل از سفر نشد.اینه که براتون حلوای خرما پختم که قبلا اینجا دستورشو گذاشته بودم.

 

ببخشید که دسر طبق منو نبود.گاهی پیش میاد که منوی آشپز ها یییهوهی تغییر میکنهنیشخندقهقهه

پ.ن1:قابل توجه اون دوتا شکمویی که منتظر این پست بودن،این مطلب در نهایت سختی آپ شدنیشخند

پ.ن2:این پست در حالی آپ میشه ه من در  آبادان به سر میبرمنیشخند

/ 8 نظر / 87 بازدید
بچه قوباغه چاق

نوروز مبارک ! تصاویر لوود نشد ! [عصبانی]

kamangir

سلام تو وبلاگ در برابر باد باهاتون آشنا شدم بیشتر بهتون سر خواهم زد من هم الان آبادانم ولی چه هوای آلوده ای که کارم به بیمارستان کشید خدا به داد ساکنین این شهرها برسه سال جدید سالی پر از آنچه میخواهی باشه

اِماسيس

خب خب خب چه خلاقيتي به خرج دادين شما سالادتتونو طبقه طبقه درست كردين كه عاليه ، اون زرده هويجه نه؟ به گوشه بشقاب چيه؟سبزيه؟

اِماسيس

مرغ شكم پر رو تا الان نخوردم و نمي دونم چه طعمي داره ولي مسلما" بايد خوشمزه باشه اين عكسه منو ياد عيد كريسمس مسيحي ها ميندازه كه اونجا اونا بوقلمون شكم پر درست ميكنن![نیشخند]

اِماسيس

اين خرمايه بايد خوشمزه باشه ":) من به شما از 10 به شما 8 ميدم چون انتظار من اين بود كه غذاها رو داخل سفره بچينيد ، نفر آخر هم بوديد و انتظار بيشتري از شما داشتم ولي در كل به شما و كارتون 20 ميدم و ممنونم بخاطر وقتي كه گذاشتيد ":)

اِماسيس

باشه پس قرار وبلاگي آتي اما اينبار نه دو نفره ، با يكي از دوستان مشترك ![نیشخند]

بچه قورباغه چاق

می بینم که قرار وبلاگی می زارید؟ راستی شما در محتویات مرغ شکم پر از چی استفاده کردید!؟ و آیا پاهای مرغ رو هم ظالمانه بسته بودید!؟ ما تا نخوریم از اونها امتیاز نمی دیم ![شیطان][شیطان]

مامان

حالا که ابادان بودی پس صبور شکم گرفته ات کو ؟؟.........